Хочеш розпочати власну справу, та не знаєш з чого почати?

Крок 1️⃣: обираємо вид діяльності. Від того, чим ти плануєш займатись, буде залежати система оподаткування та ряд інших моментів.

Крок 2️⃣: обираємо форму оподаткування. Найпоширенішою є ФОП на спрощеній системі. Також існують ФОПи-«загальники», ПП, ТзОВ та багато інших.

Крок 3️⃣: обираємо систему оподаткування. Будучи ФОП ви можете зареєструватися на загальну систему оподаткування або ж на спрощену. Щоб вибрати оптимальний варіант потрібно розуміти вид діяльності ФОП, чи плануються наймані працівники, обсяг доходу та багато іншого.

Крок 4️⃣: подаємо всі необхідні документи та реєструємось як підприємець. Це можна зробити на порталі «Дія» або особисто подати документи державному реєстратору.

Крок 5️⃣: отримуємо необхідні документи для здійснення підприємницької діяльності.

Крок 6️⃣: відкриваємо розрахункові рахунки у банку та ставимо їх на облік у ДПС.

Крок 7️⃣: починаємо провадити підприємницьку діяльність.

Процес складний та тривалий, тому рекомендуємо розпочати з консультації бухгалтера та юриста. Це допоможе тобі уникнути проблем, що можуть виникнути при реєстрації та подальшій діяльності.

Нагадаємо, що у нас є безкоштовні консультації. Тому, якщо ти плануєш відкрити бізнес, не втрачай можливість отримати поради професіоналів.

Related Posts