Коли ДПС не визнає податкову звітність?

Податківці нарешті навели список випадків, у яких вони залишають за собою право не визнавати податкову звітність. Про них – далі☝️

 1. Подання податкової декларації з недостовірним зазначенням обов’язкового реквізиту «інформація про додатки, що додаються до податкової декларації та є її невід’ємною частиною», або відсутність таких додатків.
 2. Подання податкової декларації з недостовірним зазначенням обов’язкового реквізиту «звітний (податковий) період» (не відповідає обраному режиму оподаткування).
  Такі ситуації виникають, коли ФОП перебуває на загальній системі оподаткування, а подає звітність з єдиного податку, або навпаки.
 3. Невідповідність чинній формі.
  Ще одна причина, чому тобі потрібен бухгалтер: часто ФОП самостійно може подати звітність по застарілій формі, цього робити не можна. Така звітність не буде прийнята.
 4. Подання податкової декларації за звітний (податковий) період, який не є базовим.
  Часто ФОПи подають декларації не тоді, коли потрібно. Нагадуємо, ФОП 3 групи звітують щоквартально. Приклад порушення: подається місячна звітність, хоча базовим звітним періодом для такої декларації є квартал. Або ж вказується замість періоду «три квартали» – «третій квартал», замість «перший квартал» вказує «березень» тощо.
 5. Подання податкової декларації до контролюючого органу, в якому платник не перебуває на обліку.
  Подання звітності не у ту ДПС теж загрожує ФОП. Слідкуй за тим, який контролюючий орган ти вказуєш. А ще не забудь повідомити управлінців про зміну місця проживання, якщо така зміна мала місце.
Related Posts