№1 бухгалтерський сервіс

Cтворюємо фінансовий спокій для ІТ-компаній!

Ми супроводжуємо твій фінансовий розвиток, вивільняючи від рутинності бухгалтерії, а також піклуючись про твої фінансові показники. Твою бухгалтерію повинні вести тільки професіонали!

Наталія Юдіна

Директор та бухгалтер з 15 річним досвідом

Наша місія – надавати швидко і якісно бухгалтерські та юридичні послуги для сфери IT з мінімальною участю. Клієнти, якість і ефективність наші головні цінності

Наші цінності
Клієнтоорієнтованість
Ми стараємось на користь наших клієнтів: враховуємо всі інтереси і потреби, доносимо вчасно та максимально просто всю корисну інформацію, завжди робимо більше, ніж ти від нас очікуєш. Ми доброзичливі, легкі в спілкуванні та завжди готові прийти на допомогу.
Відкритість
Ми довіряємо нашим клієнтам, і робимо все можливе, щоб клієнти довіряли нам. Ми надійна та стабільна компанія, яка вже більше 8 років на ринку. Нам довіряють свою бухгалтерію та фінанси вже більше 800 ФОПів сфери ІТ та більше 20 компаній сфери ІТ. Ми відкриті, проте дуже пильно дбаємо про конфіденційну інформацію наших клієнтів.
Ефективність
Ефективність нашої праці спрямована на отримання максимального результату клієнтом, використовуючи оптимально ресурси часу та фінансів. Ти зможеш займатись улюбленою справою, а ми усунемо всі ризики правопорушень і звільнимо тебе від бухгалтерії!
Розвиток
Ми постійно стежимо за ринком і тримаємо нашу експертизу на високому рівні, безперервно впроваджуємо інноваційні рішення для того, щоб забезпечити розвиток твоого бізнесу. Ми завжди готові надавати відповіді на всі поставлені вами запитання.

Працюємо для IT галузі

З програмістами, тестувальниками, дизайнерами, маркетологами, копірайтерами, рекрутерами, менеджерами, SMM і SEO фахівцями та іншими

Пакетні послуги для IT
Підготовка первинних документів і платежів
Розрахунок доходів і податків (ЗЕД)
Підготовка та здача декларації, звітів
Ведення книги доходів
Робота з держ. органами, контроль і звірки
Бухгалтерські консультації
Замовити консультацію
ІТ компанії
Інтернет магазини
eCommerce
Стартапи
Сервісні компанії
Продуктові компанії
Digital агенства
Web студії
Фрілансери
Розробники
Тестувальники
Бізнес аналітики
Маркетологи
SEO
SMM

Що про нас кажуть

Ми на ринку вже більше 8-ми років і допомагаємо організувати бухгалтерію ФОП,ТОВ, невеликих стартапів і фрілансерів. З багатьма ми працюємо з моменту їх народження, і раді спостерігати, як ростуть ці компанії. У нас є досвід в організації ведення бухгалтерії в даній галузі, і ми будемо раді ним з тобою поділитися. Ми зробимо по максимуму все для того, щоб наша робота була якісною і ти нею був задоволений!

Працюю з Наталією і Геннадієм вже більше 3х років. Якість послуг і сервіс на висоті, бухгалтерія в повному порядку. Як клієнт я відчуваю увагу з боку компанії, знаю, що завжди можу звернутися за консультацією і отримати компетентну відповідь. Однозначно рекомендую, Бухгалтерія якій можна довіритись!

Безер Віктор
Програміст

Как директор нашей компании, очень рада, что в свое время сделала выбор в пользу Натальи и Романа по ведению бухгалтерии всех наших сотрудников. Все делается оперативно, в оговоренные сроки. Недавно перешли на электронный документооборот с инициативы компании. Спасибо Вам за прекрасную работу. Однозначно, рекомендую!

Гірс Аліна
Директор ІТ компанії

Більше року користуюся послугами компанії і дуже цьому радий. Отримую відмінний сервіс з постійною допомогою і підтримкою з усіх питань. Співробітники постійно на зв'язку і навіть в складних ситуаціях, коли терміново потрібні певні документи, поради, рекомендації, все вирішується дуже швидко і на високому професійному рівні. Всім рекомендую.

Гомон Євген
Тестувальник ПО

Работаю с компанией уже 8 лет, с момента открытия своего бизнеса. Качество сервиса выросло за последних несколько лет, ребята подстроились под наши процессы. В целом доволен качеством услуг, готов рекомендовать остальным предпринимателям. Каждый должен заниматься своим делом, бухгалтерию точно можно отдать этой компании. Рекомендую!

Миколаєнко Олександр
Власник ІТ компанії

Всім задоволена. Відповідають швидко. Комфортно співпрацювати. Важливо, що не потрібно вникати в усі самій, а можна довіритися професіоналам. Паперова тяганина не для мене. Вдячна за те, що завжди є можливість проконсультуватися, якщо потрібно з різних бухгалтерських та юридичних питань. Спасибі! Працюємо!

Клепко Олена
Офіс-менеджер

Я доволен предоставляемыми услугами, за все время сотрудничества проблем не возникало, на вопросы всегда получаю ответ во время. На данный момент впечатления очень хорошие, надеюсь так будет и дальше. Другим могу смело рекомендовать ваши услуги. Рад что есть на кого положиться в бухгалтерских вопросах

Журавльов Б. В.
Програміст фріланс

Наша команда

Наталя

Директор

Вікторія

Юрист

Інна

Бухгалтер

Юлія

Бухгалтер

Максим

Бухгалтер

Сергій

Бухгалтер