БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Консультація бухгалтера для IT

В IT-бухгалтерії є свої особливості з огляду на прогалини законодавства та постійні зміни оподаткування IT-операцій. Тож, якщо ти вирішив вести підприємницьку діяльність в якості айтішника, бухгалтерські консультаціїї тобі неодмінно знадобляться.

сплата податків та подання звітів щоквартальні звірки з ДПС ведення книги обліку консультації контроль первинної документації

  Суть сервісу

  Часто в бізнесі трапляються непередбачувані ситуації, результат яких залежить від швидкості прийняття рішення бухгалтером. Бух. консультації – послуга, нехтувати якістю якої не можна, тому що від цього залежить захищеність підприємницької діяльності. На консультації бухгалтер може надати роз’яснення з наступних питань:

  особливості фінансового планування та звітністі;
  як оптимізувати власні податки;
  аналіз договорів з точки зору оподаткування;
  яку систему оподаткування обрати;
  поради ведення бухгалтерського обліку;
  порядок підготовки до перевірки податкових органів;
  які КВЕДи обрати при реєстрації;
  особливості взаємодії з іноземними контрагентами;
  інструкція з ведення кадрового обліку.

  Якщо ти не маєш в штаті власного бухгалтера і не плануєш витрачати власний час, щоб розібратися в тонкощах бухгалтерії, бухгалтерське консультування на аутсорсі ідеальний варіант для тебе.

  Image
  Як це працює?

  Процес роботи

  Вчасна і якісна консультація допоможе зекономити кошти.

  Старт

  Погоджуємо з тобою весь процес надання пакета послуг, підбираю пакет, отримуємо потрібні дані для укладення договору на консалтингові послуги.

  Договір

  Готуємо та направляємо на узгодження договір, після чого підписуємо його.

  Запит

  Консультування відрізняється від послуги повного супроводу бехгалтерії підприємства. В цьому разі бухгалтер не слідкує за повним циклом розвитку твого бізнесу, а надає професіні пораді лише на твій конкертний запит.

  Результат

  Ми надаємо оперативну якісну консультацію, в тому числі онлайн, за твоїм запитом. Консультування відбуватиметься поки ми не знайдем комфортне для клієнта вирішення його проблеми.

  Без ризиків
  Налаштована автоматична система перевірки розрахунку доходу за період, яка виключає людський фактор, що зводить виникнення помилок до 0.
  Електронний документообіг
  Документообіг ведеться в електронному вигляді – не потрібно буде їздити до нас в офіс.
  Відповідальність
  Згідно договору ми несемо відповідальність за період, коли компанія вела бухоблік клієнту, навіть після розірвання договору
  Звірка
  Щоквартально проводимо звірки з ДПС не лише з податків ФОП, а й з податків клієнта як фізичної особи й, у разі наявності нарахувань, виставляємо рахунки на оплату.
  Чому ми?

  Переваги консультування на аутсорсі

  Порада: консультації бухгалтера, які проводяться на постійній основі, в кінцевому підсумку обходяться клієнтові значно дешевше, ніж разове консультування.

  Детальніше про послугу

  Бухгалтер – незамінний спеціаліст для підприємця незалежно від сфери діяльності ФОП. Проте в IT є особливості з огляду на прогалини законодавства та постійні зміни оподаткування IT-операцій. Тож, якщо ви вирішили зареєструвати ФОП та вести підприємницьку діяльність в якості айтішника, кваліфікований бухгалтер вам неодмінно знадобиться.

  Запитання до бухгалтера: з чим ми допоможемо на консультації

  1. Підбір КВЕД – першим кроком на шляху реєстрації в якості ФОПа для ведення IT діяльності є обрання  правильних кодів згідно з Класифікатором видів економічної діяльності. Цей перелік є доволі об’ємним, що часто спричиняє вибір неправильного коду та подальших пов’язаних з цим неприємностей: позбавлення права отримання статусу платника єдиного податку, штрафи, тощо. Тож консультація кваліфікованого бухгалтера з цього приводу є необхідною.
  2. Вибір системи оподаткування – згідно з переліком видів діяльності, на якому ви зупинилися, бухгалтер допоможе обрати правильну систему оподаткування. Тут варто зробити вибір, грунтуючись на особливостях кожного випадку.
  3. Фінансове планування та звітність – на консультації бухгалтера ви дізнаєтеся, як спланувати витрати, в чому відмінність доходів від прибутку, і як рахуються податки в залежності від обраної вами системи оподаткування. Також, ви неодмінно знатимете кінцевий термін подачі вашої податкової звітності і розмір штрафу, який передбачено за недотримання цих термінів.
  4. Ведення бухгалтерського обліку – якщо ви не плануєте витрачати свій час та самостійно вивчати бухгалтерський облік, ми радимо укласти угоду щодо ведення бухгалтерії вашого підприємства на аутсорсі. Ми завжди оформлюємо договір на ведення бухгалтерії.

  Вартість послуг з консультування

  Ціна конкретної консультації бухгалтера залежить від специфіки діяльності підприємства і необхідного обсягу послуг. Ми зазвичай обговорюємо питання ціни під час попередньої консультації.

  Однак врахуйте, що, консультації бухгалтера, які проводяться на постійній основі, в кінцевому підсумку обходяться клієнтові значно дешевше, ніж разове консультування.

  Відгуки

  Що про нас кажуть клієнти?

  Працюю з Наталією і Геннадієм вже більше 3х років. Якість послуг і сервіс на висоті, бухгалтерія в повному порядку. Як клієнт я відчуваю увагу з боку компанії, знаю, що завжди можу звернутися за консультацією і отримати компетентну відповідь. Однозначно рекомендую, Бухгалтерія якій можна довіритись!

  Безер Віктор
  Програміст

  Как директор нашей компании, очень рада, что в свое время сделала выбор в пользу Натальи и Романа по ведению бухгалтерии всех наших сотрудников. Все делается оперативно, в оговоренные сроки. Недавно перешли на электронный документооборот с инициативы компании. Спасибо Вам за прекрасную работу. Однозначно, рекомендую!

  Гірс Аліна
  Директор ІТ компанії

  Більше року користуюся послугами компанії і дуже цьому радий. Отримую відмінний сервіс з постійною допомогою і підтримкою з усіх питань. Співробітники постійно на зв'язку і навіть в складних ситуаціях, коли терміново потрібні певні документи, поради, рекомендації, все вирішується дуже швидко і на високому професійному рівні. Всім рекомендую.

  Гомон Євген
  Тестувальник ПО

  Работаю с компанией уже 8 лет, с момента открытия своего бизнеса. Качество сервиса выросло за последних несколько лет, ребята подстроились под наши процессы. В целом доволен качеством услуг, готов рекомендовать остальным предпринимателям. Каждый должен заниматься своим делом, бухгалтерию точно можно отдать этой компании. Рекомендую!

  Миколаєнко Олександр
  Власник ІТ компанії

  Всім задоволена. Відповідають швидко. Комфортно співпрацювати. Важливо, що не потрібно вникати в усі самій, а можна довіритися професіоналам. Паперова тяганина не для мене. Вдячна за те, що завжди є можливість проконсультуватися, якщо потрібно з різних бухгалтерських та юридичних питань. Спасибі! Працюємо!

  Клепко Олена
  Офіс-менеджер

  Я доволен предоставляемыми услугами, за все время сотрудничества проблем не возникало, на вопросы всегда получаю ответ во время. На данный момент впечатления очень хорошие, надеюсь так будет и дальше. Другим могу смело рекомендовать ваши услуги. Рад что есть на кого положиться в бухгалтерских вопросах

  Журавльов Б. В.
  Програміст фріланс