БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Податкова оптимізація для IT

Левова доля видатків будь-якого бізнесу відводиться на податки. Податкове планування, пов’язане з вибором найбільш ефективних способів і схем бізнес-взаємовідносин допоможе зменшити ці затрати.

сплата податків та подання звітів щоквартальні звірки з ДПС ведення книги обліку консультації контроль первинної документації

  Суть сервісу

  Ми маємо багаторічний досвід оптимізації податків IT бізнесу. Наші послуги допоможуть тобі зекономити на податках. На консультації ми пропонуємо декілька шляхів податкової оптимізації, розкриваємо переваги й недоліки кожного з них.

  Способи оптимізації працевлаштування працівників:

  укладання договорів з аутсорс- чи аутстаф-компаніями;
  укладання договорів підряду з ФОПами;
  укладання класичних трудових договорів;
  змішаний спосіб працевлаштування.

  Пільги з податку на додану вартість

  Цей спосіб оптимізації представляє собою передбачену Податковим кодекс, тобто легальну, можливість зниження розміру податку чи взагалі звільнення від нього в окремих випадках. Наприклад:

  пільговий режим оподаткування ПДВ для операцій щодо постачання програмної продукції, в тому числі послуги зі встановлення, налаштування і техпідтримки, тобто тестування відповідного ПЗ
  постачання інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів, а також доступ до них

  Зниження податкового навантаження – абсолютно законний процес, проте розбираються в цьому лише досвідчені бухгалтери.

  Image
  Як це працює?

  Процес роботи

  Наші послуги допоможуть зекономити на податках.

  Старт

  Погоджуємо з тобою весь процес надання пакета послуг, підбираємо пакет, отримуємо потрібні дані для укладення договору на послуги оптимізаціїї оподаткування.

  Договір

  Готуємо та направляємо на узгодження договір, після чого підписуємо його.

  Аналіз

  Вивчаємо бухгілтерську історію твого підприємства, аналізуємо обрану систему оподаткування, розробляємо кілька варіантів оптимізації.

  Оптимізація

  Переходимо до активної фази: розробляємо необхідну документацію, здійснюємо відповідні кадрові зміни. Вітаємо, ти зекономив на податках!

  Чому ми?

  Переваги оптимізації податків

  Наші послуги допоможуть зекономити на податках.

  Легальна економія
  Податкова оптимізація – це абсолютна законна можливість зниження податкового навантаження.
  Електронний документообіг
  Документообіг ведеться в електронному вигляді – не потрібно буде їздити до нас в офіс.
  Без ризиків
  Налаштована автоматична система перевірки розрахунку доходу за період, яка виключає людський фактор, що зводить виникнення помилок до 0.
  Відповідальність
  Згідно договору ми несемо відповідальність за період, коли здійснюємо податкову оптимізацію твого бізнесу.
  Деталі

  Детальніше про послугу

  Всі підприємці зустрічаються з тим, що частина їх доходів витрачається на сплату податків. Проте, мало хто знає, що є абсолютно легальні способи зменшення таких платежів. Цей процес зветься податковою оптимізацією, і володіють знаннями в цій сфері лише досвідчені бухгалтери.

  Фахівці Маніфай мають багаторічний досвід оптимізації податків IT бізнесу. Наші послуги допоможуть зекономити на податках. На консультації ми пропонуємо декілька шляхів податкової оптимізації, розкриваємо переваги й недоліки кожного з них.

  Законні способи оптимізації оподаткування

  Оптимізація працевлаштування працівників

  Загалом існує 4 варіанти працевлаштування спеціалістів. Залежно від обраного, а також від ваших індивідуальних умов здійснення підприємницької діяльності, буде й різне податкове навантаження. Наприклад, можна «найняти» фахівців шляхом укладання договору з аутсорс чи аутстаф фірмою. Таким чином ви матимете змогу користуватись послугам вузькоспеціалізованих фахівців водночас не маючи в штаті жодної людини. З огляду на питання сплати податків це найоптимальніша схема найму робітників і нею часто користуються ФОПи.

  Для порівняння, при класичному працевлаштування через трудові договори зі штатними працівниками, податкове навантаження виглядає наступним чином. Тут ви сплачуєте податок «за самого себе», як роботодавця. Якщо ви на 3-й найпоширенішій групі оподаткування для IT він складає 5% від доходу плюс ЄСВ у розмірі 20% від мінімальної зарплати. Додатково ви маєте сплатити податок «за працівника», що складає ПДФО у розмірі 18 % від доходу плюс військовий збір – 1,5 %. Податкове навантаження таким чином вагоме.

  Тож, оптимальною схемою для оптимізації оподаткування у великому IT бізнесі є поєднання обох наведених способів і варіація способів працевлаштування. Топ-менеджмент і основних технічних спеціалістів ми радимо оформлювати як штатних за трудовими договорами, а інших – шляхом укладання договорів підряду з ФОП або найму через аутсорс компанії.

  Пільги з податку на додану вартість

  Цей спосіб оптимізації представляє собою передбачену Податковим кодексом, тобто легальну, можливість зниження розміру податку чи взагалі звільнення від нього в окремих випадках. Для IT сфери, з огляду на інноваційність і важливість внеску в економіку країни, цей спосіб часто передбачається законодавством. Наприклад, до 2023 р. у нас в країні передбачено пільговий режим оподаткування ПДВ для операцій щодо постачання програмної продукції. Більш того, ДПС роз’яснює, що це актуально не лише для спеціалізованих компаній, а й для фрілансерів, або підприємств , що мають окремий IT-відділ, який займається розробкою та/чи постачанням «софту».

  Таким чином, існує безліч варіантів оптимізувати оподаткування, варто лише доручити  це питання кваліфікованим спеціалістам. Бухгалтери Маніфай знайдуть законний спосіб оптимізації податків для IT.

  Відгуки

  Що про нас кажуть клієнти?

  Працюю з Наталією і Геннадієм вже більше 3х років. Якість послуг і сервіс на висоті, бухгалтерія в повному порядку. Як клієнт я відчуваю увагу з боку компанії, знаю, що завжди можу звернутися за консультацією і отримати компетентну відповідь. Однозначно рекомендую, Бухгалтерія якій можна довіритись!

  Безер Віктор
  Програміст

  Как директор нашей компании, очень рада, что в свое время сделала выбор в пользу Натальи и Романа по ведению бухгалтерии всех наших сотрудников. Все делается оперативно, в оговоренные сроки. Недавно перешли на электронный документооборот с инициативы компании. Спасибо Вам за прекрасную работу. Однозначно, рекомендую!

  Гірс Аліна
  Директор ІТ компанії

  Більше року користуюся послугами компанії і дуже цьому радий. Отримую відмінний сервіс з постійною допомогою і підтримкою з усіх питань. Співробітники постійно на зв'язку і навіть в складних ситуаціях, коли терміново потрібні певні документи, поради, рекомендації, все вирішується дуже швидко і на високому професійному рівні. Всім рекомендую.

  Гомон Євген
  Тестувальник ПО

  Работаю с компанией уже 8 лет, с момента открытия своего бизнеса. Качество сервиса выросло за последних несколько лет, ребята подстроились под наши процессы. В целом доволен качеством услуг, готов рекомендовать остальным предпринимателям. Каждый должен заниматься своим делом, бухгалтерию точно можно отдать этой компании. Рекомендую!

  Миколаєнко Олександр
  Власник ІТ компанії

  Всім задоволена. Відповідають швидко. Комфортно співпрацювати. Важливо, що не потрібно вникати в усі самій, а можна довіритися професіоналам. Паперова тяганина не для мене. Вдячна за те, що завжди є можливість проконсультуватися, якщо потрібно з різних бухгалтерських та юридичних питань. Спасибі! Працюємо!

  Клепко Олена
  Офіс-менеджер

  Я доволен предоставляемыми услугами, за все время сотрудничества проблем не возникало, на вопросы всегда получаю ответ во время. На данный момент впечатления очень хорошие, надеюсь так будет и дальше. Другим могу смело рекомендовать ваши услуги. Рад что есть на кого положиться в бухгалтерских вопросах

  Журавльов Б. В.
  Програміст фріланс