БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Реєстрація ТОВ для IT

Якщо ти плануєш здійснення легальної підприємницької діяльності в IT-сфері, та ще й з бізнес-партнером чи кількома, тут знадобиться створення юридичної особи. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) підійде найкраще.

Онлайн заявка

  Переваги ТОВ

  Якщо ти плануєш ведення маштабного бізнесу, така проста організаційна форма, як наприклад ФОП, не підійде. Треба створювати юридичну особу. Ми найчастіше радимо клієнтам-айтішникам створення ТОВ по таким причинам:

  несення відповідальності тільки тими балансовими засобами і тим капіталом, якими володіє сама юр. особа;
  легше залучити інвестиції;
  можливість розбудови масштабного бізнесу.

  Вимоги для реєстрації

  Для реєстрації ТОВ висувається низка вимог. Розібратись з усіма не спеціалісту може бути доволі складно. Однак кваліфіковані юристи без проблем підготують вас до реєстрації. Вимоги для реєстрації ТОВ:

  мати засновника та статутний капітал;
  визначитись з назвою та видами діяльності;
  обрати відповідну систему оподаткування;
  мати необхідний пакет документів.

  ТОВ є особливо актуально організаційною формою ведення бізнесу для IT-стартапів, якщо ти шукаєш форму юридичного оформлення інноваційного бізнесу без значних капіталовкладень на старті. Адже юр. особи набагато легше і на більш вигідних умовах отримують інвестиції, порівняно з ФОПами.

  Image
  Як це працює?

  Процес роботи

  Кваліфіковане ведення обліку уникає проблем

  Старт

  Погоджуємо з тобою весь процес надання послуг реєстрації, обговорюємо вартість та терміни, пояснюємо процедуру.

  Договір

  Готуємо та направляємо на узгодження договір, після чого підписуємо його.

  Підготовка

  Обговорюємо, яку діяльність ти плануєш здійснювати протягом роботи на ФОП та підбираємо КВЕДи, визначаємось з розміром статутного капіталу, обираємо між загальною та спрощеною системами оподаткування.

  Фініш

  Подаємо заявку та необхідний пакет документів. Ура, тепер ти маєш власну юридичну особу.

  Чому ми?

  Переваги реєстрації ТОВ зі спеціалістами

  Кваліфікована реєстрація ТОВ допомагає уникнути проблем з податковими органами в майбутньому, економить час і кошти.

  Без ризиків
  Налаштована автоматична система перевірки розрахунку доходу за період, яка виключає людський фактор, що зводить виникнення помилок до 0.
  Електронний документообіг
  Документообіг ведеться в електронному вигляді – не потрібно буде їздити до нас в офіс.
  Відповідальність
  Згідно договору ми несемо відповідальність за період, коли компанія вела бухоблік клієнту, навіть після розірвання договору
  Звірка
  Щоквартально проводимо звірки з ДПС не лише з податків ФОП, а й з податків клієнта як фізичної особи й, у разі наявності нарахувань, виставляємо рахунки на оплату.
  Деталі

  Детальніше про послугу

  Реєстрація ТОВ – досить важкий і багатогранний процес.

  Якщо ви плануєте здійснення легальної підприємницької діяльності в IT-сфері, та ще й з бізнес-партнером чи кількома, то ФОП не підходить для такої діяльності. Тут вам знадобиться більш складна організаційна форма – створення юридичної особи.

  Ми рекомендуємо своїм клієнтам найоптимальніший варіант – товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Як і будь-яка інша форма ведення бізнесу, реєстрація ТОВ має певні етапи і потребує спеціалізованих знань і досвіду. Юристи та бухгалтери Маніфай вже близько 8 років надають цю послугу, тож гарантують швидкість і якість процедури реєстрації.

  Чому саме ТОВ?

  Окрім того, що в даній формі ведення підприємницької діяльності можуть брати участь кілька співзасновників, є й інші переваги. Серед них- несення відповідальності тільки тими балансовими засобами і тим капіталом, якими володіє сама юр. особа. Тобто, ви ніяк не ризикуєте власними активами, що належать вам, як фіз. особі.

  До того ж, ТОВ набагато легше і на більш вигідних умовах отримують інвестиції, порівняно з ФОПами. Це особливо актуально для IT-стартапів, тож якщо ви шукаєте форму юридичного оформлення інноваційного бізнесу без значних капіталовкладень на старті, радимо звернути увагу саме на ТОВ.

  Процедура реєстрації ТОВ

  Для того, щоб наші юристи мали змогу провести процедуру реєстрації ТОВ, від клієнтів вимагається наступне:

  • обрати назву (повну та скорочену, а також назву англійською мовою, що є не обов’язковим, проте особливо рекомендується IT-підприємствам) та адресу реєстрації ТОВ;
  • визначити види діяльності, за якими планується ведення бізнесу;
  • надати перелік засновників з вказанням відомостей про них, а також частки у бізнесі кожного з них;
  • визначитись з розміром статутного капіталу;
  • надати необхідні документи, перелік яких ми надаємо на консультації.

  Серед подальших кроків такі:

  • проведення зборів засновників та складання протоколу зборів;
  • складання статуту майбутнього ТОВ;
  • нотаріальне посвідчення вищевказаних документів;
  • складання структури власності майбутньої юр. особи, написання заяви на реєстрацію ТОВ  тощо.

  Після цього, весь необхідний пакет документів подається нашими юристами за довіреністю від вас до органу державної реєстрації. Після отримання нами виписки з ЄДР ви одразу ж можете починати здійснення легальної підприємницької діяльності.

  Відгуки

  Що про нас кажуть клієнти?

  Працюю з Наталією і Геннадієм вже більше 3х років. Якість послуг і сервіс на висоті, бухгалтерія в повному порядку. Як клієнт я відчуваю увагу з боку компанії, знаю, що завжди можу звернутися за консультацією і отримати компетентну відповідь. Однозначно рекомендую, Бухгалтерія якій можна довіритись!

  Безер Віктор
  Програміст

  Как директор нашей компании, очень рада, что в свое время сделала выбор в пользу Натальи и Романа по ведению бухгалтерии всех наших сотрудников. Все делается оперативно, в оговоренные сроки. Недавно перешли на электронный документооборот с инициативы компании. Спасибо Вам за прекрасную работу. Однозначно, рекомендую!

  Гірс Аліна
  Директор ІТ компанії

  Більше року користуюся послугами компанії і дуже цьому радий. Отримую відмінний сервіс з постійною допомогою і підтримкою з усіх питань. Співробітники постійно на зв'язку і навіть в складних ситуаціях, коли терміново потрібні певні документи, поради, рекомендації, все вирішується дуже швидко і на високому професійному рівні. Всім рекомендую.

  Гомон Євген
  Тестувальник ПО

  Работаю с компанией уже 8 лет, с момента открытия своего бизнеса. Качество сервиса выросло за последних несколько лет, ребята подстроились под наши процессы. В целом доволен качеством услуг, готов рекомендовать остальным предпринимателям. Каждый должен заниматься своим делом, бухгалтерию точно можно отдать этой компании. Рекомендую!

  Миколаєнко Олександр
  Власник ІТ компанії

  Всім задоволена. Відповідають швидко. Комфортно співпрацювати. Важливо, що не потрібно вникати в усі самій, а можна довіритися професіоналам. Паперова тяганина не для мене. Вдячна за те, що завжди є можливість проконсультуватися, якщо потрібно з різних бухгалтерських та юридичних питань. Спасибі! Працюємо!

  Клепко Олена
  Офіс-менеджер

  Я доволен предоставляемыми услугами, за все время сотрудничества проблем не возникало, на вопросы всегда получаю ответ во время. На данный момент впечатления очень хорошие, надеюсь так будет и дальше. Другим могу смело рекомендовать ваши услуги. Рад что есть на кого положиться в бухгалтерских вопросах

  Журавльов Б. В.
  Програміст фріланс