БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Розробка договорів для IT

Кількість видів договорів для IT бізнесу значна. Вони мають власну специфіку, тож якісно скласти такий договір та врахувати всі особливості зможе лише юрист, який має вагомий досвід в сфері укладання саме IT угод.

сплата податків та подання звітів щоквартальні звірки з ДПС ведення книги обліку консультації контроль первинної документації

  Суть сервісу

  Перелік різновидів договорів дуже довгий, здебільшого це залежить від предмету договору, тобто, щодо чого (якої роботи чи послуги) закріплюються правовідносини. Кожен з різновидів договорів має своє нюанси, умови тощо. Найпоширеніший перелік договорів, з яким стикаються IT-підприємці:

  публічна оферта;
  договір надання послуг;
  трудовий договір.

  Результат

  Професійно розроблений договір здатний запобігти багатьом підприємницьким труднощам. Наші юристи пропишуть умови договору найвигіднішим для вас чином та дійдуть консенсусу з вашим контрагентом щодо розподілу відповідальності за договором.

  ваш бізнес у безпеці;
  вигідні договірні умови;
  повна відповідальність.

  Лише висококваліфікований фахівець права здатен передбачити будь-який розвиток відносин, що скріплюються угодою, та прописати останню таким чином, щоб максимально убезпечити твій бізнес від посягань з боку контрагента.

  Image
  Як це працює?

  Процес роботи

  Правильне складання договору – уникнення проблем

  Старт

  Збір інформації у клієнта про майбутні правовіднисини, що мають бути скріплені договором.

  Драфт

  Розроблення драфту договору на основі наявної інформації.

  Узгодження

  Узгодження драфту та внесення правок за необхідностію

  Фініш

  Передача остаточного варіанту договору.

  Чому ми?

  Переваги розробки IT договорів

  Кваліфікована розробка договорів для IT підприємців допоможе уникнути подальших проблем з контрагентом та довготривалих і фінансововитратних судових тяжб

  Без ризиків
  Налаштована автоматична система перевірки розрахунку доходу за період, яка виключає людський фактор, що зводить виникнення помилок до 0.
  Електронний документообіг
  Документообіг ведеться в електронному вигляді – не потрібно буде їздити до нас в офіс.
  Відповідальність
  Згідно договору ми несемо відповідальність за період, коли компанія вела бухоблік клієнту, навіть після розірвання договору
  Звірка
  Щоквартально проводимо звірки з ДПС не лише з податків ФОП, а й з податків клієнта як фізичної особи й, у разі наявності нарахувань, виставляємо рахунки на оплату.
  Деталі

  Детальніше про послугу

  Однією з найпоширеніших юридичних послуг, яку ми надаємо в Маніфай, є розробка IT договорів. Адже кількість видів договорів доволі значна, вони відрізняються залежно від того, для чого (якої роботи чи послуги) укладається угода, тобто від предмету договору. Залежно від предмету кожен договір має додаткову специфіку у зв’язку зі сферою майбутнього застосування – IT. Отже, якісно скласти такий договір зможе лише юрист, який має вагомий досвід в сфері укладання IT угод. Саме такі фахівці складають команду Маніфай.

  Процедура розробки IT договору

  Юристи Маніфай в своїй роботі керуються принципами оперативності, конфіденційності та індивідуального підходу. Тож, процедура розробки договору з нами буде вкрай легкою і результативною. Покроково вона передбачає собою наступне:

  1. Збір інформації у клієнта;
  2. Розроблення драфту договору;
  3. Узгодження драфту та внесення правок за необхідності;
  4. Передача остаточного варіанту договору.

  Найпоширеніші ІТ-договори

  Публічна оферта

  Найбільш поширеним договором в сфері регулювання Інтернет-бізнесу є договір публічної оферти. Більшість з вас його зустрічали на сайтах різноманітних послуг чи продажу товарів у вигляді Правил ведення бізнесу в Інтернеті. Серед основних його положень наступні: загальна інформація щодо функціонування веб-сайту;  права покупців продуктів чи користувачів послуг, що реалізуються через даний веб-сайт; умови реалізації товарів чи надання послуг, як то вартість, терміни тощо.

  Важлива для розуміння особливість дії цього договору, на яку ми звертаємо увагу всіх наших клієнтів –  опублікований на веб-сайті договір оферти в будь-якому вигляді є однаково-діючим для будь-якого споживача. Що фактично означає неможливість зміни будь-яких умов (вартості, термінів тощо) в кожному конкретному випадку.

  Договір надання послуг

  Іншим популярним договором в сфері IT є договір надання послуг. Тут слід брати до уваги специфічні умови, які зазвичай не прописуються, проте для сфери IT дуже рекомендовані. Наприклад, вид зайнятості (аутсорс чи аутстаф), умови розрахунку за надані послуги (погодинна чи фіксована ставка) тощо.

  Трудовий договір

  Не менш поширеною серед IT підприємців та спеціалістів є угода про трудові правовідносини.  Якщо ви є однією із сторін такого договору, обов’язково зверніть увагу на строковість співпраці, оплату виконаних робіт та умови розрахунку (валюта, періодичність тощо), умови щодо випробувального терміну.

  Перелічені юридичні договори є  найпоширенішими серед IT підприємців.  Якщо один з них підходить під ваш запит, ви можете звернутися до нас щодо складання подібної угоди. Проте, фактично, їх набагато більше . Тож мати кваліфікованого юриста-спеціаліста в IT не примха, а об’єктивна вимога сучасності. Юристи Маніфай завжди прийдуть вам на допомогу і розроблять індивідуальну угоду саме під ваш запит.

  Деталі

  Що про нас кажуть клієнти?

  Якісно розроблений IT договір – надійний захист та безпека бізнесу

  Працюю з Наталією і Геннадієм вже більше 3х років. Якість послуг і сервіс на висоті, бухгалтерія в повному порядку. Як клієнт я відчуваю увагу з боку компанії, знаю, що завжди можу звернутися за консультацією і отримати компетентну відповідь. Однозначно рекомендую, Бухгалтерія якій можна довіритись!

  Безер Віктор
  Програміст

  Как директор нашей компании, очень рада, что в свое время сделала выбор в пользу Натальи и Романа по ведению бухгалтерии всех наших сотрудников. Все делается оперативно, в оговоренные сроки. Недавно перешли на электронный документооборот с инициативы компании. Спасибо Вам за прекрасную работу. Однозначно, рекомендую!

  Гірс Аліна
  Директор ІТ компанії

  Більше року користуюся послугами компанії і дуже цьому радий. Отримую відмінний сервіс з постійною допомогою і підтримкою з усіх питань. Співробітники постійно на зв'язку і навіть в складних ситуаціях, коли терміново потрібні певні документи, поради, рекомендації, все вирішується дуже швидко і на високому професійному рівні. Всім рекомендую.

  Гомон Євген
  Тестувальник ПО

  Работаю с компанией уже 8 лет, с момента открытия своего бизнеса. Качество сервиса выросло за последних несколько лет, ребята подстроились под наши процессы. В целом доволен качеством услуг, готов рекомендовать остальным предпринимателям. Каждый должен заниматься своим делом, бухгалтерию точно можно отдать этой компании. Рекомендую!

  Миколаєнко Олександр
  Власник ІТ компанії

  Всім задоволена. Відповідають швидко. Комфортно співпрацювати. Важливо, що не потрібно вникати в усі самій, а можна довіритися професіоналам. Паперова тяганина не для мене. Вдячна за те, що завжди є можливість проконсультуватися, якщо потрібно з різних бухгалтерських та юридичних питань. Спасибі! Працюємо!

  Клепко Олена
  Офіс-менеджер

  Я доволен предоставляемыми услугами, за все время сотрудничества проблем не возникало, на вопросы всегда получаю ответ во время. На данный момент впечатления очень хорошие, надеюсь так будет и дальше. Другим могу смело рекомендовать ваши услуги. Рад что есть на кого положиться в бухгалтерских вопросах

  Журавльов Б. В.
  Програміст фріланс