БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Ведення бухгалтерії ФОП

Бухгалтерський супровід ФОП під ключ – те, що потрібно кожному підприємцю. Якщо ти вже оформлений як ФОП або тільки плануєш відкрити свою справу, за веденням бухгалтерії тобі до нас!

сплата податків та подання звітів щоквартальні звірки з ДПС ведення книги обліку консультації контроль первинної документації

  Суть сервісу

  Від якості бухгалтерського супроводу напряму залежить успішність та захищеність будь-якого бізнесу.

  Що ж включає в себе ведення бухгалтерії ФОП?

  сплата податків та подання звітів;
  щоквартальні звірки з ДПС;
  контроль первинної документації на відповідність вимогам чинного законодавства;
  комунікація з органами державної влади;
  відслідковування термінів здійснення обов'язкових платежів та недопущення штрафів ;
  ведення книг обліку;
  консультації з питань поточної діяльності.

  Найчастіші помилки

  Якщо ти ФОП 2 чи 3 групи спрощеної системи оподаткування, тобі просто необхідно користуватись бухгалтерським супроводом, щоб уникнути проблем.

  Які помилки найчастіше допускають ФОП?

  забувають вчасно сплачувати податки;
  помиляються у виборі КВЕДів при реєстрації;
  використовують сторонні сервіси для здачі звітності, а не електронний кабінет;
  гублять або забувають про первинні документи;
  забувають зареєструватися платниками єдиного податку;
  нехтують веденням кадрової документації.

  Впевнені, таких проблем тобі точно не треба. Тому залишай заявку і давай працювати разом!

  Ведення бухгалтерського обліку – досить важкий і багатогранний процес. Не кожен підприємець з фінансової точки зору може дозволити собі штатного бухгалтера. В такому випадку бухгалтерський супровід по системі аутсорсинг є чудовою альтернативою офіційно оформленому фахівцю.

  Image
  Як це працює?

  Процес роботи

  Кваліфіковане ведення обліку дозволяє уникнути проблем

  Старт

  Погоджуємо з тобою весь процес надання пакета послуг, підбираємо пакет, отримуємо потрібні дані для укладення договору на консалтингові послуги. Після - готуємо та направляємо на узгодження договір, після чого підписуємо його.

  Підготовка

  Просимо в тебе дані, необхідні для ведення бухгалтерського обліку: доступи без права підпису до інтернет-банкінгу (для перегляду виписок та створення платежів), ключ ЕЦП для подання звітності, книгу обліку доходів (за бажанням), копії документів ФОП (виписка з ЄДР, витяг з реєстру платників ЄП)

  Аудит

  Проводимо аудит ведення бухобліку попереднього періоду: звіряємо наявність всіх документів та правильність розрахунку доходу, подачу звітності, сплату податків; проводимо звірку з ДПС.

  Фініш

  І, нарешті, ми здійснюємо постійний бухгалтерський супровід твоєї діяльності і консультуємо тебе в разі потреби. Ти в цей час не відволікаєшся на бухгелтерські питання, адже все під контролем.

  Чому ми?

  Переваги ведення бухгалтерії ФОП

  Кваліфіковане ведення бухгалтерського обліку допомагає уникнути проблем з податковими органами, економить кошти компанії і зводить до мінімуму ймовірність застосування штрафних санкцій.

  Без ризиків
  Налаштована автоматична система перевірки розрахунку доходу за період, яка виключає людський фактор, що зводить виникнення помилок до 0.
  Електронний документообіг
  Документообіг ведеться в електронному вигляді – не потрібно буде їздити до нас в офіс.
  Відповідальність
  Згідно договору ми несемо відповідальність за період, коли компанія вела бухоблік клієнту, навіть після розірвання договору
  Звірка
  Щоквартально проводимо звірки з ДПС не лише з податків ФОП, а й з податків клієнта як фізичної особи й, у разі наявності нарахувань, виставляємо рахунки на оплату.

  Детальніше про послугу

  Ведення бухгалтерського обліку – досить важкий і багатогранний процес.

  Кому необхідно бухгалтерське обслуговування
  Кваліфіковане ведення бухгалтерського обліку допомагає уникнути проблем з податковими органами, економить кошти компанії і зводить до мінімуму ймовірність застосування штрафних санкцій.

  Бухгалтерський аутсорсинг однаково актуальний як для підприємців-початківців, так і для досвідчених бізнесменів. У той час поки більша частина конкурентів вашої компанії будуть вивчати поправки і доповнення до чинного законодавства, ви зможете впевнено розвивати перспективні напрямки.

  Які послуги надає бухгалтер, який працює віддалено
  У стандартний пакет послуг бухгалтерського супроводу входять:

  реєстрація та ліквідація ФОП;
  підбір системи оподаткування;
  підготовка і своєчасна подача бухгалтерської та податкової звітності;
  оформлення і проведення банківських операцій;
  нарахування заробітної плати;

  Бухгалтер для ФОП: переваги співпраці
  Послугами бухгалтерського супроводу в більшості випадків користуються підприємці, що працюють за спрощеною системою оподаткування. Їх доходи та витрати дозволяють звести до мінімуму аналіз фінансових ризиків компанії.

  Основними перевагами співпраці з віддаленим бухгалтером є:

  фіксована вартість наданої послуги;

  Зниження витрат
  Зниження витрат – ще одна перевага, яку гарантує віддалений бухгалтер ФОП. Оплата проводиться тільки за ті послуги, які фактично були надані.

  Віддаленому фахівцю не потрібно постійно знаходитися в офісі клієнта. Відповідно необхідність забезпечення його робочим місцем, спеціальною технікою і програмним софтом відпадає сама собою.

  Відгуки

  Що про нас кажуть клієнти?

  Працюю з Наталією і Геннадієм вже більше 3х років. Якість послуг і сервіс на висоті, бухгалтерія в повному порядку. Як клієнт я відчуваю увагу з боку компанії, знаю, що завжди можу звернутися за консультацією і отримати компетентну відповідь. Однозначно рекомендую, Бухгалтерія якій можна довіритись!

  Безер Віктор
  Програміст

  Как директор нашей компании, очень рада, что в свое время сделала выбор в пользу Натальи и Романа по ведению бухгалтерии всех наших сотрудников. Все делается оперативно, в оговоренные сроки. Недавно перешли на электронный документооборот с инициативы компании. Спасибо Вам за прекрасную работу. Однозначно, рекомендую!

  Гірс Аліна
  Директор ІТ компанії

  Більше року користуюся послугами компанії і дуже цьому радий. Отримую відмінний сервіс з постійною допомогою і підтримкою з усіх питань. Співробітники постійно на зв'язку і навіть в складних ситуаціях, коли терміново потрібні певні документи, поради, рекомендації, все вирішується дуже швидко і на високому професійному рівні. Всім рекомендую.

  Гомон Євген
  Тестувальник ПО

  Работаю с компанией уже 8 лет, с момента открытия своего бизнеса. Качество сервиса выросло за последних несколько лет, ребята подстроились под наши процессы. В целом доволен качеством услуг, готов рекомендовать остальным предпринимателям. Каждый должен заниматься своим делом, бухгалтерию точно можно отдать этой компании. Рекомендую!

  Миколаєнко Олександр
  Власник ІТ компанії

  Всім задоволена. Відповідають швидко. Комфортно співпрацювати. Важливо, що не потрібно вникати в усі самій, а можна довіритися професіоналам. Паперова тяганина не для мене. Вдячна за те, що завжди є можливість проконсультуватися, якщо потрібно з різних бухгалтерських та юридичних питань. Спасибі! Працюємо!

  Клепко Олена
  Офіс-менеджер

  Я доволен предоставляемыми услугами, за все время сотрудничества проблем не возникало, на вопросы всегда получаю ответ во время. На данный момент впечатления очень хорошие, надеюсь так будет и дальше. Другим могу смело рекомендовать ваши услуги. Рад что есть на кого положиться в бухгалтерских вопросах

  Журавльов Б. В.
  Програміст фріланс